Kamień dekoracyjny zewnętrzny

Nasza hurtownia kamienia naturalnego dostarcza tani kamień naturalny na terenie Rzeszowa i okolic już od ponad 10 lat. Surowiec importujemy z Bułgarii, od sprawdzonego dostawcy. Szczycimy się tym, że nasz tani kamień naturalny mimo swojej niewygórowanej ceny, wcale nie traci na jakości. Oprócz samej sprzedaży oferujemy także sprzedaż wysyłkową, transport towaru, układanie i cięcie kamienia na wymiar oraz profesjonalne doradztwo i pomoc przy wyborze materiałów. Nasza hurtownia kamienia naturalnego oferuje gnejs, łupek, kwarcyt i piaskowiec dostępne w formie kamienia ozdobnego, płytek, luźnych kamieni i wolnostojących dekoracji.

kamień dekoracyjny zewnętrzny

kamień dekoracyjny zewnętrzny

Kamień dekoracyjny zewnętrzny

Obecnie bardzo dużą popularnością cieszą się kamienie dekoracyjne, które dzięki swojej uniwersalności mogą być stosowane zarówno do wnętrz, jak i ogrodów. Kamień dekoracyjny zewnętrzny kładzie się przeważnie na elewacje budynków. Jest on nie tylko bardzo efektowny, ale także trwały i odporny na zniszczenia, zarówno mechaniczne, jak i atmosferyczne. Kamień elewacyjny do wykończenia zewnętrznych ścian budynków dostępny jest w ponad 12 kolorach, więc każdy znajdzie odcień pasujący do jego preferencji i potrzeb. Mamy w ofercie także kamień dekoracyjny zewnętrzny w formie nawierzchni luźnych do ścieżek ogrodowych lub dekoracji oczek wodnych.

Dostępny kamień dekoracyjny

Jeśli chodzi o kamień dekoracyjny wewnętrzny, tu opcje także są rozmaite. Kamień dekoracyjny na ścianę sprzedajemy w formie gładkiej płytki bezfugowej, nieregularnego kamienia, lub ciętej ryski, tzw. kości. Są to kamienie dekoracyjne tak trwałe, że bez przeszkód można ich używać także w budownictwie. Wykonane z gnejsu i łupku, charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, błyszczącą powłoką i bogatą kolorystyką. Dzięki ogromnemu wyborowi, każdy klient znajdzie u nas kamień dekoracyjny na ścianę idealnie pasujący do wnętrza jego domu i elementów, które się w nim znajdują. Oferujemy także kamień dekoracyjny wewnętrzny wolnostojący, który może zastąpić abstrakcyjną rzeźbę. Co więcej, świetnie komponuje się on z roślinnością – zarówno dziką, jak i doniczkową, dając uczucie spokoju, harmonii i świeżości.